Бесплатный сервис для размещения и рассылки пресс–релизов в средства массовой информации, который также предоставляет пользователю ряд уникальных возможностей по управлению своими контактами.

Регистрация
Вход

Пресс-релизы компаний

Пресс-релиз Marketing-Partner LLC

Marketing-Partner LLC

Онлайн-виставка "AGROB2B-EXPO.ONLINE" допоможе з просуванням агропромислових товарів і послуг  

22.06.2020 : Украина

Міжнародна агропромислова онлайн-виставка 'AGROB2B-EXPO.ONLINE' - це новий формат взаємодії між учасниками агропромислового ринку. Участь в онлайн-виставці дозволить підвищити ефективність просування товарів і послуг, як на внутрішній, так і на зовнішній агропромисловий ринок. Онлайн-виставка 'AGROB2B-EXPO.ONLINE' є постійно діючою, а платформою для проведення онлайн-виставки є портал онлайн-виставок Expo-Online.Center.

Агровиставка 'AGROB2B-EXPO.ONLINE' об'єднає в собі інформацію та пропозиції:

 • провідних представників агробізнесу: виробників і постачальників сільськогосподарської продукції, техніки, обладнання, добрива, кормів;
 • інвестиційних, страхових, юридичних і консалтингових компаній;
 • представників суміжного бізнесу;
 • профільних засобів масової інформації.

Тематичні розділи онлайн-виставки: техніка та обладнання для агропромислового сектора, добрива, засоби захисту рослин, біотехнології та технології переробки відходів, ветеринарія, тваринництво, рослинництво, сільськогосподарська продукція та ін.

AGROB2B-EXPO.ONLINEІнформація Учасників онлайн-виставки 'AGROB2B-EXPO.ONLINE' представлена у вигляді експозиції з ексклюзивним віртуальним виставковим стендом і сторінками з інформацією про Учасника у вигляді графічних, текстових та відео матеріалів. Учасники можуть публікувати свої новини, прес-релізи, розміщувати товари та послуги. Також Учасники можуть проводити вебінари для потенційних покупців з одночасною присутністю до 1000 учасників.

Відвідувачі виставки мають доступ до інформації Учасників виставки абсолютно безкоштовно. Але для того, щоб повноцінно користуватися всіма функціями їм потрібно попередньо зареєструватися. Після реєстрації Відвідувачу буде доступний Особистий кабінет з розширеними функціями. Зареєстровані користувачі зможуть обмінюватися візитками та повідомленнями, користуватися відеозв'язком, підписуватися та відвідувати вебінари, замовляти продукцію та послуги зі знижкою, так як всі зареєстровані Користувачі є учасниками спільної дисконтної програми.

Онлайн-виставки, які проводяться на порталі онлайн-виставок Expo-Online.Center, дозволяють:

 1. Отримати конкурентну перевагу - за рахунок просування, використовуючи інноваційний маркетинговий інструмент.
 2. Зменшити витрати на рекламу в Інтернеті, так як створення тта просування індивідуального або додаткового веб-сайту коштує набагато дорожче та вимагає постійної уваги та регулярних витрат. Крім того, Учасник онлайн-виставки має можливість розміщувати постійні посилання на свій основний веб-сайт в текстових матеріалах Учасника, що дозволяє організувати SEO пошукове просування і, як наслідок, підвищити позиції основного веб-сайту в пошуковій видачі.
 3. Прийняти участь в виставці за доступною ціною - річна вартість Участі в онлайн-виставці приблизно дорівнює вартості 1 кв.м. оренди площі та забудови стенду на традиційній виставці, також доступний безкоштовний тариф з обмеженими функціями.
 4. Охопити широку цільову аудиторію за рахунок розміщення та оптимізації тематичних матеріалів Учасника та активного просування в Інтернеті за популярними професійними запитами дасть можливість отримати додатковий приплив потенційних покупців товарів і послуг.
 5. Розширити ринок збуту - за рахунок технологій Інтернет-маркетингу ваша пропозиція буде доступно потенційним покупцям і клієнтам з усього світу.
 6. Підвищити лояльність клієнтів - за рахунок: доступної та відкритої інформації про бренд, компанію, товари та послуги; застосування інноваційних інструментів; можливості оперативного зв'язку для консультації з представником компанії.
 7. Отримати доступ до інформації в режимі 365/7/24 - участь у віртуальній виставці дозволяє потенційним клієнтам мати доступ до інформації про вашу компанію 365 днів в році, 7 днів на тиждень, 24 години на добу.
 8. На пряму спілкуватися з потенційними клієнтами - участь в онлайн-виставці передбачає також живе спілкування з потенційними клієнтами, ви можете спілкуватися під час вебінарів або з використанням онлайн-зв'язку (безкоштовний дзвінок здійснюється безпосередньо представнику Учасника), онлайн-чату або відправивши запит за допомогою спеціальної форми.
 9. Відстежувати статистику відвідуваності вашої Експозиції, як за певний період, так і в реальному часі.

Виставковий центр на робочому столі - це реальність!

Міжнародний портал онлайн виставок Expo-Online.Center - це крок в майбутнє. Для участі в онлайн-виставках порталу не потрібно витрачати час і гроші на перельоти або переїзди, забудову виставкових стендів, друковання та виготовлення рекламної продукції. Вам потрібно лише зареєструватися, вибрати онлайн-виставку та тарифний план, заповнити необхідні дані або надати матеріали для розміщення наших фахівців.

Про проект

Міжнародний портал онлайн-виставок Expo-Online.Center створений для проведення галузевих онлайн-виставок, участь в яких дозволяє комплексно вирішувати завдання просування товарів і послуг на регіональні, національні та міжнародні ринки. Портал Expo-Online.Center не є аналогом або замінником традиційних виставок, онлайн-виставки - це самостійний маркетинговий інструмент просування з набором ефективних функцій, які дозволяють Учасникам залучити нових клієнтів, підвищити впізнаваність бренду та лояльність до нього, поліпшити просування в Інтернеті тощо.

Пресс-релизы распространяются по поручению клиента.

Пресс-релиз подготовил:

Ладик Л.Н.Связаться


Досье компании

Marketing-Partner LLC

Marketing-Partner LLC

Marketing-Partner - агентство маркетинговых коммуникаций.

Контакты Marketing-Partner LLC
реклама