Бесплатный сервис для размещения и рассылки пресс–релизов в средства массовой информации, который также предоставляет пользователю ряд уникальных возможностей по управлению своими контактами.

Регистрация
Вход

Пресс-релизы компаний

Пресс-релиз MEDiSUM

MEDiSUM

Через майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" Держгеонадра виставляє на продаж права на розробку нафтогазових родовищ  

07.08.2019 : Украина

02 серпня 2019 р. Державна служба геології та надр України через електронний майданчик ТБ "Українська енергетична біржа" виставила на аукціон права на користування нафтогазоносними надрами у Сватівському районі Луганської обл., Нововодолазькому, Харківському, Вовчанському, Печенізькому, Чугуївському районах Харківської обл. та Полтавському районі Полтавської обл. Аукціони з продажу даних лотів заплановано на 30 жовтня 2019 року.

За вказаними лотами торги проводяться вдруге, тому цього разу учасники можуть придбати права на промислову розробку родовищ за дуже привабливою ціною – початкова вартість деяких лотів знизилася майже на 50%.

"На сьогодні майданчик sale.ueex.com.ua є лідером серед інших електронних майданчиків, підключених до системи Прозорро.Продажі. Також ми успішно співпрацюємо з найбільшими нафтогазодобувними компаніями України, які закуповують чи виставляють на продаж енергоресурси у нашій торговій системі. Учасникам, що бажають прийняти участь у торгах, ТБ "Українська енергетична біржа" пропонує розгорнуті консультації та всебічну підтримку під час реєстрації та проведення аукціону. Прозора та ефективна реалізація подібних дозволів дає змогу залучати іноземних інвесторів та в найкоротші терміни поповнювати держбюджет", - переконаний Генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.

Пресс-релиз подготовил:

Савченко Алексей ВасильевичСвязаться


Досье компании

MEDiSUM

MEDiSUM

Контакты MEDiSUM
реклама