Бесплатный сервис для размещения и рассылки пресс–релизов в средства массовой информации, который также предоставляет пользователю ряд уникальных возможностей по управлению своими контактами.

Регистрация
Вход

Пресс-релизы компаний

Пресс-релиз Компания ВАВИЛОН

Компания ВАВИЛОН

Проект компанії «Вавілон» - Девелопмент Циклу фільмів «Серце Всесвіту. Частина 2»  

29.11.2018 : Украина

Дякуємо Українському культурному фонду - #запідтримкиукф у 2018 році серед індивідуальних проектів отримав підтримку особливий проект компанії «ВАВІЛОН» - Девелопмент Циклу фільмів «Серце Всесвіту. Частина 2».

Автори комплексного проекту документально-постановчого Циклу фільмів «Серце Всесвіту» вже декілька років виношували ідею про створення правдивої, науково доведеної кінорозвідки історією формування української державності, її народу, українських героїв, що буде наповнена позитивними переможними фактами.

«Серце Всесвіту» - нова позитивна легенда про Україну для світу i України, що будується на історичних фактах про здобутки українців, що зробили внесок у цивілізаційний поступ людства; реальні історії героїв сучасної та історичногї України. Складна конструкція кожного документально-постановчого фільму передбачає паралельну лінію - розповідь про особливу людину - нашого сучасника, справжнього професіонала своєї справи, який щодня створює майбутнє нашої держави.

Для реалізації такого задуму ми сформували найкращу команду:

Сценарист – Денис Замрій

Історик-консультант – Кирило Галушко

Журналіст, історик-консультант – Репік Дмитро

Журналіст – Лебідь Микола

Редактор – Володимир Войтенко

Фільми «Серце Всесвіту» - цікава, правдива інформація про історію i сучасність України. «Серце Всесвіту» – важлива для українців, правдива та цікава за формою кіно-історія про славетне минуле України, що створює об’єктивне підґрунтя для сподівань на краще у майбутньому. Наразі команда проекту вирішила розкрити теми чотирьох картин з циклу фільмів «Серце Всесвіту» над якими наразі йде робота.

Про ФІЛЬМ «МЕТРОПОЛІЯ» Головне питання дослідження фільму - на створення яких держав вплинули українці, і ментально і фізично наповнюючи їх своєю сутністю, оживаючи і набираючись сили для відтворення меж своєї Батьківщини. Цей фільм стверджує - в яких би землях не опинилися українці, яку би назву не мала та земля - там буде Україна, тому що її не можливо вкрасти з серця.

Про ФІЛЬМ «ВІРА» Головне питання дослідження фільму – релігійне різномаїття та духовна сила українського народу. Дізнаємося, яка віра є традиційною для українців - віра в Бога, віра в себе, віра в Україну.., віра у майбутнє.., та, чи об’єднуються вони. Цей фільм доводить, що Україна, при усьому багатоголоссі віри має великий духовний досвід, має молитву-зброю, що захищає та дає сподівання на мир та майбутнє.

Про ФІЛЬМ «ВОЛЯ» Головне питання дослідження фільму - дослідження ментальної свободолюбивої сутності українців. Цей фільм - демонстрація волелюбності українців - коли заходить мова про волю та свободу з українцями жартувати не варто, все одно вільне серце переможе. Тільки вільне серце, серце, що має свободу, здатне жити, кохати, линути... Це – серце без образ і «каменю». Серце українця – унікальне, воно має свободу завжди і будь-де. І в цьому наша унікальність.

Про ФІЛЬМ «ДУША» Головне питання дослідження фільму – світоглядні аспекти душ українців, символи, образи, традиції України. Цей фільм демонстрація того, що дохристиянські, християнські та інші вірування поєднувалися в українській душі, стародавні символи, традиції та священні знаки України бережуть нашу землю і її народ, та наповнюють душі українців силою.

Проект Девелопменту Циклу фільмів «Серце Всесвіту. Частина 2» #запідтримкиукф невдовзі завершиться важливим результатом: завершеними сценаріями 4-х фільмів, що будуть основою на шляху подальшого просування фільмів у кіновиробництво.

Продюсерська команда та співініціатори Проекту «Серце Всесвіту» - Корчага Микола, Наталія Рудюк, Андрій Різоль.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

# СерцеВсесвіт. Частина 2 # Україна - Серце Всесвіту # АндрійРізоль # УкраїнськеКіно # УкраїнськийКультурнийФонд # Кіно # ІсторіяУкраїни # ПроУкраїну

Компанія "ВАВІЛОН"

 

Пресс-релиз подготовил:

Крылова ОльгаСвязаться

реклама