Бесплатный сервис для размещения и рассылки пресс–релизов в средства массовой информации, который также предоставляет пользователю ряд уникальных возможностей по управлению своими контактами.

Регистрация
Вход

Пресс-релизы компаний

Пресс-релиз Pleon Talan

Pleon Talan

Порятунок з печери: Discovery Channel анонсує годинний спецвипуск про події у Таїланді  

25.07.2018 : Украина

OPERATION THAI CAVE RESCUE від Discovery стане першою документальною стрічкою, що дослідить та розкриє всі деталі вражаючою рятувальної операції в Таїланді.

З того самого моменту, як з’явились перші новини про 12 молодих тайських футболістів та їхнього 25-річного тренера, що застрягли у комплексі печер біля кордону М’янми, світ був прикутий до екранів в очікуванні подробиць порятунку та реабілітації. Протягом більш ніж двох тижнів те, як глибоко у печери потрапила група, як до місця подій мобілізувалися рятувальники зі всього світу, було випробуванням того, наскільки сильним може бути людський дух — як раптом неочікувана і трагічна загибель одного з рятівників підкреслила всю серйозність ситуації.

Тепер, коли всіх хлопців витягнули з печер, питання й досі залишаються. Чому вони опинилися там? Як вони вижили протягом майже двох тижнів без їжі, не вміючи плавати? Які наслідки загрожують їх фізичному та психологічному стану здоров’я? Що знадобилося, щоб витягнути групу з тої підступної печери, і чому її унікальна геологія поставила перед рятівниками стільки викликів?

Відповіді на ці питання будуть розкриті у документальному епізоді, який фокусує увагу на тріумфі людського духу, а також екстраординарних наукових та технологічних інноваціях, що були застосовані для цього дивовижного порятунку. Інтерв’ю з медиками та фахівцями у сфері психічного здоров’я, відомими інструкторами з дайвінгу та професіоналами світового рівня з порятунків з печер, стрічка малює повну картину того, що пережили хлопці та рятувальники, і як героїчні дайвери змогли здійснити порятунок, що спочатку здавався неможливим.

Програма OPERATION THAI CAVE RESCUE виходить в ефір в Україні у неділю, 22 липня, о 22:00 на Discovery Channel.

Ольга

Пресс-релиз подготовил:

Губская ЮлияСвязаться


Досье компании

Pleon Talan

Pleon Talan

Контакты Pleon Talan
реклама