Бесплатный сервис для размещения и рассылки пресс–релизов в средства массовой информации, который также предоставляет пользователю ряд уникальных возможностей по управлению своими контактами.

Регистрация
Вход

Пресс-релизы компаний

Пресс-релиз Всеукраинская Ассамблея Молодёжи

Всеукраинская Ассамблея Молодёжи

Зустрічай благодійну акцію Smile Heart у своєму місті!  

12.06.2011 : Украина

З 10-17 червня 2011 року в чотирьох містах України (Львів, Харків, Дніпропетровськ, Київ) стартував перший етап благодійної акції "Smile Heart" ініційованої Всеукраїнською Асамблеєю Молоді.

Забезпечити оптимальні умови життєдіяльності дітей-сиріт і дітей, з обмеженими можливостями - це ті завдання, які повинні ставити перед собою органи державної влади. Більша частина дитячих будинків та шкіл-інтернатів має слабку матеріально-технічну базу, потребує ремонту приміщень. Всеукраїнська Асамблея Молоді вирішила відреагувати на бездіяльність владних структур, та допомогти нужденним.
Мета заходу: збір коштів на допомогу дітям з обмеженими можливостями та сиротам; об'єднання студентської молоді України навколо даної проблеми.
Частина зібраних коштів піде на закупівлю речей першої необхідності: постільної білизни, ковдр, рушників. Інша частина - на придбання ліків.
Запрошуємо всіх охочих взяти участь в заході, особливо молодь!

Наші контакти:

Україна, м. Київ,

Вул.Бастіонна, буд. 1/36, кв. 1

моб. 066-84-31-222 (Альона)

Пресс-релиз подготовил:

Лашко Алёна ВалериевнаСвязаться


Досье компании

Всеукраинская Ассамблея Молодёжи

Всеукраинская Ассамблея Молодёжи

Всеукраїнська Асамблея Молоді

Контактна інформація:

Україна, м. Київ,

Вул.Бастіонна, буд. 1/36, кв. 1

Контакты Всеукраинская Ассамблея Молодёжи
реклама